با گذشت زمان و افزایش علاقه عموم جامعه به تکنولژی و تمایل به سریع تر انجام دادن کارها این امر باعث شده علاوه بر عموم جامعه کسبو کارهای صنعتی نیز این خلا را احساس کنند و سعی کنند برای افزایش بهروی  تولیدات خود به سمت تکنولوژی روی آورند.

در این مقاله سعی داریم تیغ اره نواری گوشت بر پیلانا را معرفی کنیم، که باعث تحول اساسی در صنایع گوشت بری شده است.

تیغ اره قصابی و گوشت بر

تیغ اره گوشت بر پیلانا، ساخت جمهوری چک و با نام عمومی تیغ اره گوشت شناخته میشود. این محصول یک تیغ اره نواری مورد استفاده در صنایع غذایی تولید شده از بهترین متریال ها و بروزترین تکنولوژی های روز, دارای سطح برش بسیار خوب و طول عمر بسیار بالا مناسب برای برش انواع گوشت های منجمد و استخوان دار می باشد.

معرفی تیغ اره نواری گوشت بر

برای دانستن کاربرد تیغ اره نواری گوشت بر و استفاده درست از آن، بهتر است ابتدا یک شناخت نسبی نسبت به این نوع از تیغ اره نواری پیدا کنید. تیغ اره نواری گوشت بر همانطور که از نامش پیداست، یک نوع ابزار برش در دستگاه های اره نواری است که برای برش زدن انواع گوشت های یخ زده و خرد کردن آن ها به قطعات کوچک تر استفاده می شود. در سال های اخیر تیغ اره نواری از متریال بی کیفیتی ساخته می شد و همین موضوع مهم ترین علت ایین آمدن بازدهی و کیفیت نتیجه کار بود. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و انجام آزمایش های زیاد بر روی جنس تیغه اره ها، راندمان دستگاه های اره نواری بالاتر رفته و شاهد کیفیت، دقت و ظرافت در نتیجه کار هستیم. شما هم برای داشتن بهترین نتیجه و بازدهی بالا، بهتر است از برند های معروف این تیغ اره را تهیه کنید تا مجبور نباشید خیلی زود آن را با یک مدل دیگر جایگزین کنید. برند پیلانا در تولید انواع تیغ اره نوای گوشت بر، تیغ اره نواری فلز بر، تیغ اره نواری چوب بر و غیره فعالیت دارد و محصولات با کیفیت زیادی را وارد بازار کرده است.

تیغ اره قصابی پیلانا

تیغ اره نواری گوشت بر پیلانا از بهترین نوع تیغ اره ساخته شده است. این تیغ اره در برابر خوردگی بسیار مقاوم است. تیغ اره نواری گوشت بر پیلانا مناسب برش دادن استخوان و گوشت در قصابی هاست. لبه پشتی این تیغ اره یه صورت گرد طراحی شده است و مقاومت تیغه را در برابر آسیب هایی که به آن وارد می شود بالا می برد. تیغ اره نواری پیلانا ساخت جمهوری چک است و در صنایع مختلف بسیار پر کاربرد است. تیغه این اره نواری از بهترین و به روز ترین تکنولوژی های روز دنیا ساخته شده و سطح برش بسیار خوب و عمر مفید بالا دارد. این تیغ اره مناسب برش انواع گوشت های منجمد و استخوان دار است.

 

منبع: سایت پیلانا https://pilanametal.ir/